ЩЕБЕНЬ

Продаж і доставка щебеню всіх фракцій


Якість, надійність, лояльність

ЩЕБІНЬ ВСІХ ФРАКЦІЙ ВІД "KNL GROUP"


Щебінь є сипучим твердим матеріалом, який складається з роздроблених гірських порід, каменів, великого гравію, а також відходів діяльності підприємств, що займаються переробкою рудних і інших корисних копалин. Його отримують в результаті дроблення граніту, вапняку, діабазу і інших порід. Сфера застосування цього природного матеріалу – облаштування дорожніх покриттів, створення бетонних і залізобетонних конструкцій, заливка фундаменту, зміцнення ґрунтів, ландшафтний дизайн.

Основні якісні характеристики – міцність, лещадность, адгезія, насипна щільність, водопоглинання, морозостійкість, радіоактивність.

KNL Group здійснює поставку гранотсева, щебеню всіх фракцій, який відповідає стандартам ДСТУ Б В.2.7-75-98 виробництва ПАТ «Рижевський гранітний кар’єр», ТОВ «Мало-Кохновський кар’єр», ДП «Крюківське кар’єроуправління».

Доставку щебеню виробляємо залізничним і автомобільним транспортом.Наші переваги

  • Відповідальність – дотримання обумовлених термінів поставки і взятих на себе зобов’язань.
  • Стабільність – підтримка довгострокових партнерських взаємин.
  • Якість – відповідність продукції, що відвантажується, стандартам ДСТУ Б В.2.7-75-98 виробництва ПАТ «Рижевський гранітний кар’єр», ТОВ «Мало-Кохновський кар’єр», ДП «Крюківське кар’єроуправління».
  • Комунікація – ми постійно на зв’язку, на нашому онлайн-ресурсі ви можете дізнатися всю необхідну інформацію, а також – звернутися за вказаними контактними даними.

KNL Group – це досвід, чітка стратегія, ділова філософія і прагнення до взаємовигідного співробітництва.


Хочете стати нашим партнером?

Ми завжди відкриті до співпраці на вигідних для Вас умовах!


Про нас

KNL Group - це досвід, чітка стратегія, ділова філософія і прагнення до взаємовигідного співробітництва.