ПРО НАС

Історія нашого розвитку


надійність, респектабельність, професіоналізм

ІСТОРІЯ НАШОГО УСПІХУ


KNL Group була заснована в 2011 році і з моменту створення пройшла шлях від невеликої комерційної організації до групи компаній з великою сферою діяльності. За цей період, нехай і недовгий, але при цьому вже досить тривалий, було більше позитиву. А це накопичений досвід, напрацьовані контакти і зв’язки з надійними і перевіреними часом постачальниками, усталені дружні взаємини зі споживачами. Нас знають, нам довіряють.

Спеціалізуючись на оптовій торгівлі бензинами, дизельним паливом, дорожнім бітумом, щебенем, KNL Group, на сьогоднішній день, є одним з найбільш стабільних і надійних постачальників. Транспортні компанії, фермерські господарства, агрохолдинги, дорожні, будівельні організації, всі ті, хто працюють з нами, впевнені – ми не підведемо. Ці партнерські довірчі відносини – це і є та нагорода і подяку, заради якої ми продовжуємо працювати і розвиватися.

Ми поставляємо:

 • бензини А-92, А-95 Евро5 (стандарти EN 228, ДСТУ 7687 до: 2015)
 • літнє / зимове дизельне паливо ДТ-Євро-5 (стандарти EN 590, ДСТУ 7688 до: 2015)
 • дорожній бітум марки БНД 70/100 (стандарти EN 12591-2017, ДСТУ 4044-2001)

Відвантаження ведеться безпосередньо з Кременчуцького НПЗ, нафтобаз в Києві, Коростені, Полтаві, Дніпрі.

 • гранітний щебінь різних фракцій з кар’єрів Полтавської області (ПАТ «Рижевський гранітний кар’єр», ТОВ «Мало-Кохновський кар’єр», ДП «Крюківське кар’єроуправління»).

Наші переваги

Додатковими плюсами KNL Group в роботі є:

 • Відповідальність і пунктуальність. Ми забезпечуємо доставку бензину з чітким дотриманням тих термінів, про які домовилися з замовником.
 • Стабільність. Компанія KNL Group прагне до постійного розвитку, вдосконалення та підтримання довгострокових відносин з клієнтами.
 • Якість послуг. Ми неухильно удосконалюємо сервіс, щоб він був ще більш комфортним для вас.
 • Наявність ліцензій, які підтверджують наше право займатися перевезенням небезпечних вантажів.
 • Послідовність. Компанія KNL Group неухильно стежить за тим, щоб виконувати всі взяті на себе зобов’язання в ділових відносинах з клієнтами і партнерами.
 • Прозора комунікація. Ми прагнемо до того, щоб максимально спростити замовникам процес взаємодії. На нашому онлайн-ресурсі ви можете дізнатися всю необхідну інформацію, а також – звернутися за вказаними контактними даними.

KNL Group – це компанія з досвідом, чіткою стратегією, ділової філософією і прагненням до взаємовигідної співпраці зі своїми клієнтами.


НАДІЙНІСТЬ

Працюємо більше 10 років на ринку нафтопродуктів



ЯКІСТЬ

Продукція від перевірених виробників



ДОСТАВКА

Доставка в призначене місце і обумовлений термін



ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Індивідуальний підхід до кожного клієнта



ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ НА СПІВПРАЦЮ













  Про нас

  KNL Group - це досвід, чітка стратегія, ділова філософія і прагнення до взаємовигідного співробітництва.